Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

 

Program a témata přednášek:

 8:50 - 9:00

Přivítání účastníků a zahájení programu 

 9:00 - 9:45

Jan Mühlfeit - Pozitivní leadershiping

 

 

Přednáška, jejíž základem jsou myšlenky z knihy Jana Mühlfeita „The Positive Leader“ (Pearson 2016) a který autor učí po celém světě pro velké korporace, umělce, sportovce i studenty.  Hlavní témata jsou tedy věnována především těm, kteří chtějí využít lidský potenciál svůj i ostatních lidí. Zaměřit se na silné stránky místo slabých, ptát se a odpovídat si na otázky osobní jedinečnosti před tím, než začneme plánovat, zaměřit se na práci s energií místo práci s časem a poslouchat hlas srdce. Jan Mühlfeit čerpá ze svoji 22 leté globální zkušenosti přičemž věří, že pokud lidé mohou dělat, to co je baví, jsou nejen úspěšnější, ale i šťastnější. Přednáška se soustředí na to, jak odstranit 4 zásadní chyby, proč většina lidí není schopna svůj potenciál odemknout. Dále také na to, jak pomoci s rozvojem silných stránek i dalším členům týmu (ať už pracovního, sportovního či v rámci mezilidských vztahů) a být tak dobrým leadrem. 

 9:45 - 10:30h

Michal Krutiš - Marketingové řízení projektů

 

 

Potřebujete více prodejů z webu? Web optimalizujete pro vyhledávače (SEO), platíte si reklamu v Google a Seznamu (PPC)? Vyhodnocujete návštěvnost (analytika)? A jde vám z toho hlava kolem? Ukáži vám, jak uřídit svůj projekt a své spolupracovníky pomocí připravených seznamů úkolů. V nástroji Marketing Mapy si vyberte důležité kroky, které odpovídají marketingové zralosti vašeho projektu (marketing maturity). Checklisty sestavil panel předních českých specialistů. Ukážeme vám, jak s nástrojem pracovat a využít know-how odborníků. 

 10:30 - 11:00

Coffee break 

 11:00 - 11:45

Jan Tichý

   

   

 11:45 - 12:45

Oběd

 12:45 - 13:30

Daniel Nytra - Nastavení online strategie pro získávání kontaktů do databáze s maximálním využití automatizace

 

 

 

 13:30 - 14:15

Lucie Hrdinová - Psát přece umí každý nebo...Ne?!

 

 

Na internetu můžete narazit na stovky lidí, kteří tvrdí, že jsou copywriteři, protože: 1) mají notebook a v něm program Microsoft Word, 2) psát přece umí každý. Nebo ne? Ukážu vám odstrašující příklady z praxe a nejčastější chyby těch, kteří „píšou pocitově“ a „ze slohu přeci měli jedničky“. Nebudu ale jen kritizovat. Poradím vám, jak tyhle nepovedené kousky přepsat do správné podoby, a vysvětlím principy, které vašim textům pomůžou. 

 14:15 - 15:00

Jan Veselý - Strategie a nastavení Facebook kampaní

 

 

 15:00 - 15:00

Coffee break

 15:30 - 16:15

Tomáš Zahálka - Jak vyhodnocovat SEO, které není zadarmo

 

 

V přednášce se můžete těšit na několik ukázek jak špatně lze vyhodnocovat SEO a na jaké KPI byste se měli při měření výkonu zaměřit. 

 16:15 - 17:00

Jan Nedvěd - Jak vydělat milion za 80 dní pomocí internetového marketingu